Pobranie włosów do przeszczepu metodą BHT

Czy wlosy pobrane do przeszczepu wlosow metoda bht na glowie urosną dlugie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ze względu na to, że włosy do przeszczepu w tym przypadku pobierane z miejsc z obfitym zarostem z takich okolicach jak broda, tors, plecy lub kończyny nie liczylbym na bujną ich porost po dokonaniu przeszczepu.