Podejrzenie anginy i mononukleozy

Angina, mononukleoza czy coś innego? 5 dni temu skończyłam antybiotyk na zapalenie górnych dróg oddechowych, 3 dni temu dalej bolała mnie głowa i myślałam że to dalej zatoki. 4 dni temu obudziłam się z wysoką gorączką i wielkim osłabieniem, brakiem apetytu i nudnościami. Nudności ustąpiły a gorączka zmieniła się w podwyższona temperaturę którą mam do dziś. Do tego powiększona migdały z nalotem i żółty nalot na języku (bez bólu gardła jak w anginie podczas której gardło bolało mnie piekielnie)
Lek. Katarzyna Szymczak

Do postawienia diagnozy konieczna ocena !lekarza, badanie, może Pani takie wykonać wymaz z gardła oraz morfologię i crp.
Pozdrawiam