Podejrzenie grzybicy całego organizmu

Choruję na SM choć już sam nie wiem jak z tym SM, mam grzybicę stup, mam przewlekły trądzik na twarzy obecnie jestem po wizycie w szpitalu miałem podejrzenie zapalenia płuc zachłystowe, mam zbadany bakteriologicznie wyciek z ropienia trądzikowego, jest to gronkowiec nie złocisty, dwa lata temu z posiewu wyszła bakteria proteus mirabilis też byłem w szpitalu ale miałem wtedy zapalenie dróg moczowych . Pół roku też byłem w szpitalu i taka sama diagnoza, czy ja nie mam grzybicy całego organizmu

Witam. Jeżeli boryka się Pan z nasilonymi zmiami skórnymi powinien Pan pozostawać pod stałą opieką dermatologa. Jeśli miał Pan pobierany wymaz ze zmian skórnych leczenie powinno być wdrożone zgodnie z antybiograme dołączonym do wyniku.