Podejrzenie kolek u 2-tygodniowego dziecka

moja córeczka ma 2ygodnie ja karmie piersiom i płacze pręzy się zanim zrobi kupe puszcza cycka wypluwa dalej łapie czy to kolki jest tak jak jom przystawiam proszę o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

To, że dziecko pręży się podczas oddawania stolca jest dość typowe dla noworodków. Jeśli dziecko płacze i oddaje dużo gazów, może mu Pani podawać espumisan w kroplach. Dostępny w aptekach bez recepty. Przed rozpoczęciem leczenia powinna Pani skonsultować się osobiście wraz z dzieckiem z pediatrą, do którego córka została zapisana.