Podejrzenie łysienia bliznowaciejącego

mam podejrzenie łysienia bliznowaciejącego.Zaczęło się od wypadania włosów na całej głowie.Było intensywne i nic nie pomagało.poszłam na trichogram ,w którym wyszło iż mam bardzo dużo martwych włosów. wybrałam się do dermatologa. Dermatolog zalecił do witamin loxon.Potem znalazłam łysy plac o śr 2 cm.po miesiącu miałam juz 2 placki. loxon musiałam odstawić gdyż głowa która mnie i tak bardzo swędzi - piekła,bolała.miałam badanie trichoskopem.nie mam tam mieszków wł.co robić by to zatrzymać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.