Podskórne grudki na brodzie

Witam, mam 24 lata i od poczatki roki biezacego borykam sie z nastepujacym problemem. Na brodzie wychodza mi podskorne grudy ktore nie chca zejsc mam juz takie dwa. Smaruje kremami stosowalam tetralysal i nic nie pomaga. Chce rowniez zaueazyc ze bylam juz u kilku specjslistow i nic. Bardzo prosze o jakas rade. c

Antybiotyki działąją na zmiany ropne, natomiast jeżeli ma Pani zmainy trądzikowe typu grudek, zwiazane są one z zaburzeniami rigowacenia i gromadzeniem się łoju. Z metod kosmetycznych "działa" na to miokrodermabrazja ewentualnie peelingi migdałowe czy pirogronowe, z leków miejscowych Locacid, Benzacne, Epiduo i mpodobne, z ogólnie działąjących Izotek, preparaty hormonalne, Spironol, wit. A+E.