Podskórny guz między udem a wargami sromowymi

Witam. Zaczelo sie kiedy zauwazylam "cos" miedzy udem a wargami sromowymi, wygladalo jak pryszcz. Bolalo nawet jak siadalam. Niestety przez kilka miesiecy nie zwracalam na to uwagi bo bol minal. Ostatnio zauwazylam ze pod skora zrobil mi sie bąbel/guz wielkosci groszku. Wie ktos moze co to moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana mogła powstać na skutek przebytego stanu zapalnego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który oceni zmianę. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.