Podwyższone IgE i zmiany skórne u 6,5-miesięcznego chłopca

witam ,moj wnusio ma podwyzszony czynnik IgE ma 6.5 miesiaca ,moja corcia jest zalamana to jej pierwsze dziecko ,teraz sa w szpitalu ,czy moj wnusio wyjdzie z tego ?ma niesamowite porblemy skorne !drapanie najgorsze ,takie slodkie dziecko ,prosze o informacje czy nie zagraza to wszystko jego zyciu ?dziekuje ,pozdrawiam

Milena Lubowicz

Problemy skórne i podwyższone IgE mogą sugerować alergię. Myślę, że gdy uda znaleźć się alergen i wyeliminować go z diety dziecka, skóra na pewno się poprawi. Z wiekiem dziecko też powinno lepiej tolerować różne czynniki wywołujące alergie.
Pozdrawiam