Podwyższony poziom bilirubiny i częste spanie u dziecka

Witam. Moj maluszek mial podwyzszony poziom bilirbuliny. Z 17 zeszlismy na 9 po naswietlaniu i wypuszczono nas do domu. Teraz maly ciagle by spal. Urodzil sie majac wage 4170 w 38 tc. Staram sie go budzic ale jest to na prawde trudne a jak juz sie uda to trwa to chwile i znowu spi. Najwiecej przesypia juz pod wieczor. Mimo ze dostanie piers to chwile possie i zasypia. Dodatkowo dokariam ho butelka. Zaczynam sie martwic tym jego ciaglym spaniem. Czy nalezaloby zrobic jakies konkretne badania w

Piotr Pilarski

Zdrowy noworodek śpi 16-18 godzin na dobę. Jeśli Pani dziecko przekracza ten czas warto wybrać się do pediatry.

Pozdrawiam.