Trudności ze snem u 4-miesięcznego dziecka

Witam,moj synek za 4 dni skonczy 4 miesiace. Jest to trudne dziecko,bardzo malo spi w dzien,bo co dwie godz spi 15 max 30minut. Najgorsze jest spanie na noc,kapiemy go ok 19.30 a o 20 juz zasypia jednak budzi sie po pol godz i moze nie spac nawet 3h. Kiedys spal chociaz na spacerach ze dwie godz a teraz 15 minut. Czy to mozliwe ze starcza mu tylko tyle snu? Czasem widze ze jest zmeczony,trzeba go dlugo nosic i bujac. Przez 3 mies mial straszne kolki,ulewalo mu sie okropnie. Karmie go enfamilem

Witam,
dziecko śpi tyle ile potrzebuje, zwykle nie jest to patologią.
Jeżeli jednak niepokoi Panią stan dziecka można zgłosić się na podstawowe badania laboratoryjne do pediatry