Pojawienie się zmian skórnych a złe samopoczucie

witam mam na imie Maciej mam dziwne obiawy ostatnio na lopatce na plecach i pod pachami wyskoczylymi dziwne krosty i od tego dnia czuje sie ciagle zmeczony ,i jagby gozej widze moj lekarz nic mi nie powiedzial mieszkam we wloszech prosze o pomoc.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyn występowania zmian skórnych oraz złego samopoczucia może być wiele. Na podstawie samego opisu nie można postawić diagnozy. Zalecam ponowną wizytę u lekarza i poinformowanie o wszystkich występujących u Pana dolegliwościach.