Pojedyncza strefa hiperintensywna o charakterze zmiany naczyniopochodnej

Proszę o analizę wyniku badania MR.w istocie biabel prawej okolicy czolowej pojedyncza strefa hiperintensywna prawdopodobnie o charakterze przebytej zmiany naczyniopochodnej, poza palną? Po kontraście nie stwierdza się wzmocnienia wewnatrzczaszkowego.
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wynik badania MR wskazuje, że w płacie czołowym znajduje się zmiana o charakterze naczyniowym bądź zapalnym, która powstała przeszłości. Zmiana najprawdopodobniej nie wymaga leczenia. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie, który zinterpretuje wynik MR z obrazem klinicznym Pozdrawiam.