Pokrzywka i uczucie dyskomfortu w żołądku

Dzień dobry! Mam od 5 tygodni problem z pokrzywką /2gi raz w życiu,poprz. miałam 2 lata temu/,obecnie biorę Clatrę i Metypred,leki pomogły na kilka dni,a teraz 2 dzień mnie strasznie wysypuje,w żołądku mnie ściska jakby kamień i czuję ogólny dyskomfort w obrębie jamy brzusznej.Miałam zrobione badania;na obecność pasożytów w kale,mocz i krew-jedynie co wyszło,to lekko podwyższone bad. wątrobowe i cukier na granicy normy.Jakie jeszcze badania powinnam zrobić,aby zdiagnozować przyczynę pokrzywki?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
W tej sytuacji polecam Pani wizytę u Alergologa lub Dermatologa celem dalszej diagnostyki.
z poważaniem
Michał Kurek