Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej w trzecim tygodniu stosowania i brak okresu

Przyjmuję tabletki femoden. W trzecim tygodniu z blistra (1-szy dzień) pominęłam jedną pigułkę, wzięłam ją dopiero po 24h, dokończyłam opakowanie i nieświadomie wbrew zaleceniu zrobiłam 7-dniową przerwę. Krwawienie z odstawienia się nie pojawiło. Dwa testy ciążowe wypadły negatywnie, czy rozpoczynać kolejny blister?czemu nie wystąpiło krwawienie?

Witam,
zaburzył się schemat działania tabletek.
Po 7 dniach przerwy którą Pani niepotrzebnie rozpoczęła nalezy wznowić opakowanie.
Proszę pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu