Pomoc alkoholikowi w wyborze wszywki

witam jestem alkocholikiem bylem na kilku terapiach zamknietych i na detoksach ale to mi nic nie pomaga chcialbym zrobic wszywke tylko niewiem jaka i gdzie prosze o pomoc pozdrawiam Przemyslaw

Jeżeli zdecydował się Pan na zaimplikowanie Esperalu, to lek ten może Pan wykupić w aptece - jest przepisywany na receptę. Proszę poprosić o przepisanie go, lekarza rodzinnego i znaleźć w swoim mieści chirurga - często bywa to odpłatne, który taki lek Panu zaimplikuje. Łączne koszty to granica 300 - 450 zł.