Powiększające się zgrubienie na powiece

Na powiece zrobiła mi się jakaś mała kuleczka która coraz bardziej sie powieksza, jest zaczerwieniona, niewiem co mam z tym zrobić... czy może to być jęczmień? Bo niewiem co to jest i co mam z tym zrobic. Z góry dziekuje za pomoc !:)

Lek. Marta Gryszkiewicz

Skoro nie potrafi Pani stwierdzić co to jest, to niestety lekarz bez badania klinicznego również nie jest w stanie. Proszę zgłosić się do lekarza okulisty i poddać badaniu. Okulista zdiagnozuje problem i w razie potrzeby wdroży odpowiednie leczenie.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Zmiana powinna zostać oceniona przez okulistę, objawy mogą sugerować jęczmień, który wymagać będzie w tej sytuacji leczenia.