Powiększona komora płodu w 19. tygodniu ciąży

czy powiększona komora płodu w 19tym tygodniu ciąży jestniebezpieczna?
Lek. Tomasz Budlewski

Za mało podała Pani szczegółów aby móc coś więcej powiedzieć. serca płodu ma swoje anatomiczne przystosowanie do tego aby dziecko w łonie matki mogło się prawidłowo rozwijać. Proponuję udać się do ginekologa, sądzę że po badaniu i stwierdzeniu wskazań skieruje Panią do lekarza kardiologa dziecięcego.

Szanowna Pani,
proszę sprecyzować o jaką komorę chodzi,
być może poszerzona jest komora boczna w głowie,
a to zupełnie coś innego niż sugeruje kolega powyżej