Powiększony brzuch z cellulitem u 10-letniej córki

dzien dobry. moja corka jest strasznie smutna z powodu wygladu..ma niecale 10 lat i wazy 35 kilo,,,lecz niestety ma duzy brzuch (tzw murzynski brzuszek) na ktorym odklada sie celulit..jak mam jej pomoc..dodam ze wcale nie je duzo

Poza tym, a moze przede wszystkim wskazana jest wizyta u endokrynologa dziecięcego.
Ewa Rybicka

Witam
Myślę, że warto skonsultować się z endokrynologiem i sprawdzić, czy nie ma żadnych zaburzeń hormonalnych. Niezwykle ważna jest dieta. proszę pamiętać o tym, że mięso, zwłaszcza drób faszerowany jest bardzo dużą ilością hormonów, co nie jest obojętne dla naszego organizmu.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska