Pozytywny test ciążowy a USG
Witam serdecznie. Byłam dzisiaj u ginekologa z powodu braku miesiączki od 8 dni (ostatnia 11.10., regularnie) i bólu podbrzusza. Po usg i badaniu lekarz stwierdzil ze mój organizm się poprostu "zawiesił" i trzeba go "ruszyć"za pomocą Duphaston'u.mnie jednak cos "tknelo"i przed tabl.zrobilam test ciazowy,poczym wynik był wyraźnie pozytywny. Czy jest to możliwe ze USG mogło nic nie wykazać?Kiedy powinnam się zgłosić na kolejna wizytę? Pozdrawiam, Oktawia

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
na tak wczesnym etapie ciąży prawdopodobne jest nieuwidocznienie pęcherzyka ciążowego. Proszę ponownie udać się do lekarza informując go o pozytywnym wyniku testu.
Pozdrawiam.