Problem z erekcją podczas seksu z żoną

Co moze być przyczyna tego ze nie podnieca mnie zona a inne kobiety tak. Z zona Ciężko utrzymać mi erekcje chociaż zona ma świetną figurę i Ciało. A mimo to mnie nie podnieca

Witam,
przyczyny mogą być różne, istnieje spore prawdopodobieństwo, ze mogą mieć podłoże psychiczne, dobrze byłoby, żeby Pan lub najlepiej oboje Państwo udali się do seksuologa. Pozdrawiam.