Problem z karmieniem 5-tygodniowego dziecka

Witam, mam problem z karmieniem piersią. Maleństwo ma 5 tygodni i jest karmione przez nakładki ponieważ nie może wyciągnąć sutka. Czasami je spokojnie ale wiele razy jest tak że je bardzo niespokojnie, złości się, płacze i je tak łapczywie że sie krztusi. Nie wiem co robić chcę karmić piersią ale to jak je jest bardzo uciążliwe, bo przy piersi mała nie jest wcale spokojna a wręcz dostaje nerwów i nie wiem co robić. Gdzie tkwi problem bardzo proszę o radę. Kasia z Jaworzna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję kontakt z położną środowiskową lub/oraz lekarzem pediatrą. Ocena techniki przystawiania dziecka do piersi pomoże wskazać błędy i możliwości ich naprawienia i dalszego karmienia dziecka piersią.