Problem z komunikowaniem się z ludźmi i chęć przebywania tylko w domu

Od roku mam problem czuje sie jakbym byla w innym swiecie nie umie komunikowac sie z ludzmi trudno wydobywam z siebie glos nie. Najchetniej bylabym tylko w domu. Co mi jest pomozcie? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Bez osobistego badania, nikt nie może zdiagnozować Pani dolegliwości przez internet.
Jeżeli nie posługuje się Pani dobrze językiem niderlandzkim/angielskim, to najlepiej jak poszuka Pani polskojęzycznego lekarza psychiatrę lub psychoterapeutę i skorzysta z konsultacji/ew.leczenia.

Dzień dobry,
gorąco polecam spotkanie z psychoterapeutą lub/i psychiatrą. Tylko osobista rozmowa, przeprowadzenie pewnych testów czy kwestionariuszy, obserwacja mogą pomóc w zrozumieniu tego, co pani doświadcza. Wspólnie będziecie mogli też ustalić jaka ewentualna droga terapii byłaby dla pani najlepsza.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

Witam,
koniecznie proszę zgłosić się do lekarza psychiatry.
Objawy, które Pani wykazuje są zbyt mało sprecyzowane. Lekarz będzie miał możliwość przeprowadzić bardziej szczegółowy wywiad, który pozwoli mu postawić diagnozę i ustalić kierunek leczenia.
Proszę tego nie lekceważyć, sytuacja i tak już trwa zbyt długo. Im szybciej da sobie Pani pomóc, tym szybsze będą efekty :)

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
Aneta Kaluba

Witam Panią
Pani objawy wskazują na zaburzenia lękowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Bardzo ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby Pani jak najprędzej
rozpoczęła psychoterapię, gdyż Pani lęki mogą doprowadzić
do izolacji społecznej.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia i problemy zdrowotne.
Dlatego zachęcam Panią do skorzystania z psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami lęków oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl