Problem z modzelami na palcach

Witam, mam problem z modzelami/nagniotkami na palcach. Problem ten pojawił się około 3 lata temu, niestety zignorowałem to i teraz widzę dopiero do jakiego stanu doprowadziłem moje stopy. Jeden z odcisków zaczyna już mnie boleć. Pod tym linkiem jest zdjęcie mojej stopy : http://fotowrzut.pl/IWXAENGKQV .Czy są jakiekolwiek specjalne kliniki zajmujące się takimi problemami stóp ? Da się to usunąć ? Każda informacja się przyda. Proszę o pomoc. Pozdr.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza dermatologa. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.