Problem z orgazmem a przyjmowanie leków antydepresyjnych

Witam. Od miesiąca zauważyłem że podczas stosunku mam problem z orgazmem. Nie odczuwam go i nie mogę dojść... Czy to może mieć związek z przyjmowanymi lekami antydepresyjnymi od miesiąca czasu? Czy długotrwały stres i stany lękowe? Ja mam dopiero 27 lat i chciałbym na nowo odczuwać przyjemność z seksu.

Dzień dobry!

Tak, zaburzenia orgazmu mogą wiązać się zarówno z depresją (stresem, stanami lękowymi itp.), jak i ich leczeniem farmakologicznym. Proszę skonsultować temat z prowadzącymi lekarzem psychiatrą oraz psychologiem-terapeutą.

Pozdrawiam!