Problem z pęcherzem u 20-letniej kobiety

witam jestem kobietą i mam 20 lat od jakiś 4 miesiecy mam problem z pęcherzem myślałam ze to zapalenie zrobiłam badania (mocz, posiew nawet cytologie) ale wszystko są w normie a problem dalej wystepuje. boli piecze nie da sie siedzieć wtedy zazwyczaj biorę furaginę i diclac pomaga ale na chwile po tygodniu lub dwóch problem dalej wraca, do tego miałam "chyba" hemoroidy brałam czopki przez tydzień ale dalej boli przy wypróżnianiu jest ono nie regularne naprzemiennie biegunka zatwardzenie...
Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do urologa i wykonać USG jamy brzusznej i układu moczowego.