Problem z pękaniem pęcherzyków a szansa na samoistną owulację

Witam, Mam 24 lata, od roku staramy sie z mezem o dziecko. Mam problem z pekaniem pecherzykow. Rosna ale nie pekaja. Stymulacje, zastrzyki nie dzialaja. Pecherzyki przerastaja i wchlaniaja sie podczas miesiaczki. Hormony mam w normie, biore parlodel od dluzszego czasu, prolaktyna zbita. Jestem po dwumiesiecznej kuracji diane35. Czy jest szansa na samoistna owulacje w tym cyklu-obecnie 3 dzien. Czy poddac sie stymulacji? Prosze o rade co jeszcze mozna zrobic aby pecherzyki zaczely pekac?
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do kliniki leczenia niepłodności. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań i prowadzonej już diagnostyki będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.