Problem z powiększonymi węzłami chłonnymi szyi a morfologia

Witam. Od dwóch tygodni mam problem z powiększonymi węzłami chłonnymi szyji. Lekarz przepisał mi antybiotyk i zlecił badanie krwi.Wyniki poniżej normy to: Odsetek neutrofili 38,1% [45,0-75,0] oraz powyżej normy odsetek limfocytów 49% [20-45] i monocyty 8,7% [0-8]. Czy te wyniki wskazują na jakąś nieprawidłowość w organizmie? Dodam, że węzły wyskoczyły mi podczas niewielkiego zapalenia dziąsła,lecz to zapalenie praktycznie zostało wyeliminowane, a węzły nadal są powiększone. Proszę o radę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki raczej w normie, jak z tarczycą? Sugeruję powtórzyć badania po antybiotykoterapii.