Problem z ułożeniem ciała podczas brzuszków

Problem z ćwiczeniami na mięśni brzucha. Witam mam 18 lat i ćwiczę mięsnie brzucha ale mam pewien problem. Gdy robię brzuszki albo inne ćwiczenia nie mogę podnieść tułowia ( z maty ) i ogóle dolna część pleców mi się odkleja jaka może być przyczyzna ??

Witam Panią,

W internecie np na youtube jest wiele filmików instruktażowych obrazujących prawidłową technikę wykonywania brzuszków i innych ćwiczeń. Zachęcam do obejrzenia i ćwiczenia przed lustrem aby wyłapać swoje błędy. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy trenera który pomoże Pani w ćwiczeniach.
Trudno jest Pani utrzymać odpowiednią technikę bo pewnie jest Pani osobą początkującą i mięśnie są jeszcze słabe ale z czasem dojdzie Pani do perfekcji. na to jednak często trzeba cierpliwości i czasu.

Powodzenia !
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk