Problem z żołądkiem - co to może oznaczać?

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Od blisko pół roku mam problemy z żołądkiem na początku miałam niesmak w buzi brzydki zapach z ust potem pieczenie w przełyku aż w końcu bóle żołądka brała leki na kwas żołądkowy - 40 zawsze rano godzinę przed śniadaniem jest lepiej brałam 2 miesiące po świętach znowu się zaczęło może zła dieta no i pepsi Od niedawna niezależnie czy coś zjem nawet na czczo mam żółty język czasem niesmak w buzi co to może znaczyć pepsi nie piję kawy prawie też
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Twoje objawy rzeczywiście mogą wskazywać na schorzenie gastroenterologiczne. Niesmak w ustach, pieczenie w przełyku, nasilenie objawów po konkretnych pokarmach - objawy te mogą wskazywać na refluks żołądkowo-przełykowy, być może z współistniejącą chorobą wrzodową. By to jednak ocenić wskazana byłaby konsultacja gastroenterologiczna. Być może konieczne będzie także wykonanie badań endoskopowych.