Problemy z oddawaniem moczu, ból jąder i częstomocz

Witam.Od dłuższego czasu miałem problemy z oddawaniem moczu ból i częstomocz.Kiedy pojawił się ból jąder postanowiłem udac sie do urologa.Wyczuwałem też guzek na lewym jądrze bolący przy dotyku do okolic nerki.Lekarz po badaniu palcem stwierdził zapalenie bakteryjne,bagatelizując tego guzka.Zrobiłem posiew dostałem leki jestem pod koniec kuracji,ale ból nie minął dalej bolą mnie jądra i mam problem z oddawaniem moczu.Czy lekarz mógł się pomylić z powodu nieustającego bólu?Pozdrawiam.
Lek. Artur Jeliński Urolog

Dolegliowsci bolwe jader moga miec rona przyczyne nie badac w samych jader ,bez bdania n ie jjestem udzielic panu wlasciwej odpowiedzi