Problemy z oddychaniem, drętwienie rąk i szum w uszach a czerwienica

witam, mam 22 lata. kilka lat temu lekarz rodzinny po wynikach morfologii powiedział mi że mam czerwienice ale nie wysłał do żadnego specjalisty. kazał powtórzyć badanie i poziom erytrocytów mieścił się w normie. ostatnio kiepsko się czuje.cięzko mi się oddycha, cierpną mi ręce i odczuwam w nich mrowienie. nieraz budzę się w nocy bo tak mi ścierpła ręka że w ogóle jej nie czuje i jest całkowicie bezwładna.szumi mi w uszach i czuje się zmęczona.ponowne badanie wykazało tylko podwyższone monocyty
22 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pomimo, że wyniki badań krwi mieszczą się w normie, ma Pani typowe objawy czerwienicy prawdziwej. W związku z tym w tej sytuacji proponowałabym udać się na wizytę do hematologa, który przeprowadzi dokładną diagnostykę,