Czy mogę zgłosić się do centrum oddawania krwi?

Witam. Chciałbym oddawać krew, ale po drodze jest mały problem. Byłem na terenie aresztu śledczego z tego co mówili od momentu opuszczenia mam odczekać 6 miesięcy (wyszedłem we wrześniu 2023r.) czy mogę zgłosić się do centrum oddawania krwi już w marcu tego roku. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 34 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry, musi Pan poczekać pełne 6 miesięcy na oddanie krwi. Czyli może Pan oddać krew w kwietniu.

Nie znam dokładnej daty opuszczania przez Pana aresztu.

Pozdrawiam