Stosowanie leku Cyclodynon a oddawanie krwi

Czy kuracja cyclodynonem jest przeciwskazaniem do oddawania krwi? Wcześniej krew oddawalam bez problemu,tylko właśnie tydzień temu zaczęłam kurację tym lekiem ponieważ mam podwyższoną proktyne Szesciokotnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn dyskwalifikacji może być czasowa. Ewentualną zgodę na oddanie krwi może podjąć lekarz przeprowadzający kwalifikację. Proponuję udać się do regionalnego centrum krwiodawstwa.