Prosaki na prąciu i mosznie

Witam ma 25 lat i nagle z dnia na dzien pojawil mi sie problem tak zwanych prosaków porównalem je na internecie, mam cale pracie, torbe i pod żołendziem w takich kropkach jak by gesia skórka. Dlaczego tak nagle mi sie to pojawilo wygląda to okropnie i arujnuje mi to życie seksualne co mam z tym robic?
Lek. Tomasz Budlewski

Co do przyczyn powstawania prosaków, do końca nie są wyjaśnione, postuluje się występowanie zmian hormonalnych w organizmie. Jeśli jest to dla Pana bardzo duży problem to proszę udać się do lekarza dermatologa celem zapewne usunięcia prosaków. Dermatolodzy wykonują takie zabiegi.