Prośba o analizę wyniku badania rezonansem magnetycznym u 40-letniej osoby
Witam ! Miałem robione badanie rezonansem magnetycznym i nie rozumiem co oznacza zapis: komora III szer. do 4,5 mm, proszę o wyjaśnienie mi tego

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Piotr Jurczyk
43 poziom zaufania
Podany wynik świadczy o prawidłowym wymiarze komory trzeciej. W białej populacji europejskiej, wśród mężczyzn, norma to (w zależności od źródła) 3,18 - 5,06 mm.