Prośba o interpretację wyniku RTG
robilam badanie rtg w opisie jest napisane zaznaczone opłucne szczelinowe chcialam sie dowiedziec co to oznacza czy jest to nie bezpieczne

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wymaga oceny specjalisty pulmonologa w oparciu o dane kliniczne. Proszę zatem udać się do lekarza.