Proszę o interpretację wyniku MR po urazie głowy
W istocie białej prawego płata czołowego widoczne jest pojedyncze ognisko podwyższonego sygnału w obrazie T2-FLAIR,śr.do 4mm,niespecyficzne,prawdopodobnie przewlekła zmiana naczyniopochodna. MIAŁAM WYPADEK 6 KWIETNIA 2018 Okno spadlo z wysoka na moją glowę

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Szanowna Pani, zmiana naczyniopochodna oznacza ognisko niedokrwienne wynikające z zaburzenia przepływu krwi a naczyniu