Pryszcze na barkach i klatce piersiowej po cyklu sterydowym

Witam, mam mały problem pół roku temu zakoczylem cykl sterydowy, składał on się tylko z testosteronu, przyjmowałem przez pół roku, teraz od zakończenia mija kolejne pół roku i od kiedy zakończyłem cykl występują mi pryszcze na barkach i czasem na klatce piersiowej, i ciągnie się to już pół roku, oczywiście biorę cynk i takie rzeczy na zdrowa skore ale to prawie nie pomaga. Do kogo mam się udać zwrócić z tym problemem. Proszę o pomoc lat 25.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrozyc odpowiednie leczenie