Przebarwienia po zabiegu naczyniaka płaskiego

Witam, 6 tygodni temu miałem wykonywany zabieg na naczyniaka płaskiego. Laser barwnikowy został także użyty na zdrowej skórze, poza naczyniakiem. W tych miejscach pozostały mi przebarwienia, ślady po laserze. Czy te przebarwienia mi jeszcze znikną? jakich preparatów mogę użyć aby to przyspieszyć? Dodam że ogólne mam problem z gojeniem się ran, otarć, najczęściej pozostają mi blizny , czy może to być wynikiem braku witamin?

Szanowny Panie
Proszę w chwili obecnej dbać o fotoochronę filtr UV ok 50np Avene Biodermy. Dobre preparaty kojące to cicaplast cicabio.Przebarwienia zazwyczaj znikają z czasem.Gdyby pojawiły się odbarwienia wówczas proszę zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg-te należy wcześnie zacząć leczyć.