Przeciwwskazania po wszyciu Disulframu

Witam. Czy po wszyciu Disulframu są jakieś przeciwskazania w spożywaniu niektórych produktów zawierających ocet spirytusowy bądź winny? Czy nie można używać płynów po goleniu i dezodorantów zawierających alkohol? Czy prawdą jest,że nie można prowadzić auta? a może są jeszcze inne przeciwwskazania? Byłbym wdzięczny za udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam, MB

Witam.... nie wiem.Proszę zadzwonić do tych poradni, w których wykonuje się zabiegi wszycia tabletek lub dowolnej Poradni Odwykowej.Będzie Pan miał informacje "z pierwszej ręki" - od osób, które problemami związanymi z przerwaniem picia alkoholu zajmują się na codzień. Pozdrawiam