Przekroczony poziom kreatyniny

dzien dobry mam pytanie podzcas badan diagnostycznych pozim kreatyniny w moim organizmie jest przekroczony norma to 62,00 do 106 a ja mam 113 co moze byc przyczyna dziekuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, w wieku 70 lat poziom kreatyniny może wzrastać ponad przyjęte laboratoryjne normy. Niestety nie da się ocenić samego, pojedynczego wyniku bez powodu z jakiego był wykonywany, innych wyników badań i stanu klinicznego. Pozdrawiam.