Przerwanie stosowania preparatu Letrox

Witam co się stanie jeśli będę brał letrox przez 2 miesiące a później już nie będę brał tych hormonów ale nie dlatego ze lekarz kazał tylko ze względów finansowych wizyty plus hormony troszkę wychodzi pieniążków proszę o szczere odp

Aleksander Ropielewski

Po pewnym czasie dojdzie do objawów niewydolności tarczycy, które nieleczone doprowadzą w efekcie do śmierci - jest to proces długi.