Co mogę zrobić, by schudnąć przy leku Letrox?

Witam, od miesiąca biorę Letrox, miało mi to pomóc schudnąć. Niestety pomimo diety (zbilansowana, 5 posiłków dziennie, zero słodyczy, cukru, gazowanych napojów) i ćwiczeń waga stoi. Wg mojego endokrynologa powinnam raczej chudnąć a tu zero efektów. Co można zrobić? Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Czy możliwe że po miesiącu stosowania Letroxu nie zaczął jeszcze działać na mnie?

Lek. Paweł Szadkowski

Wyrównanie poziomu hormonów tarczycy może trwać dłużej, więc na pełne efekty trzeba poczekać.