Przewlekłe zmiany okołooskrzelowe w wyniku RTG płuc
dostalam wynik rtg płuc i za bardzo jego nie rozumiem chcialabym sie dowiedziec co to oznacza : OBYSTRONNIE PRZYSERCOWO ZAGĘSZCZONE WIĄZKI NACZYNIO-OSKRZELOWE-PRZEWLEKŁE ZMIANY OKOLOOSKRZELOWE

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Takie zmiany mogą świadczyć o przebytym zapaleniu i innych schorzeniach. Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który odniesie wynik badania do Pani stanu zdrowia i wyjaśni wszystkie wątpliwości.