Przez jaki czas w ciągu dnia osoba z depresją czuje się źle?

Przez jaki czas w ciągu dnia osoba z depresją czuje się źle? Ja czuję się najgorzej rano, po południu ustępuje. Nie jest tak, że czuję się źle cały dzień... A może mam dystymię?

Dzień dobry,

Każdy pacjent jest inny i zmiany nastroju mogą być różne. Depresja niekoniecznie musi objawiać się gorszym samopoczuciem / spadkiem nastroju.
A ocenę na co Pani choruje może dokonać lekarz psychiatra wyłącznie w kontakcie osobistym.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza