Przeziębienie a ból głowy

Witam chodzi o bol głowy. Ból przeważnie jest z tyłu ale też boli często prawa górna połowa głowy prawie każdego dnia a zaczęło sie to wszystko od tego ze raz pewnego dnia siedziałem przeziebiony na słońcu i słońce grzalo mi w tył głowy ale miałem nakrycie głowy robiłem badania rezonans wszystko ok co dalej robić co zbadać co to może być

Aleksander Ropielewski

Niestety Pana objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z neurologiem.