Przybieranie na wadze ciała i intensywne treningi na brzuch

Witam! Opisze swoje problemy bariatryczne w skrócie. W przeciągu 13 m-cy schudłem 18 kg przy wzroście 168 cm. W pewnym momencie waga na chwilę się zatrzymała, potem na nowo zacząłem tyć i nadal tyję!, jednak, co ciekawe, nie widać tego na pasku! Co to może być? Nadmieniam, że jem pięć posiłków dziennie, nie przejadam się i uprawiam kilka razy dziennie dość intensywną, kilkuminutową gimnastykę na brzuch, jednak masa moja coraz bardziej mnie niepokoi. Pozdrawiam! Jan.

Witam. Aby określić z czego wynika przyrost Pana masy, wskazane jest wykonanie analizy składu ciała, oraz ocena kaloryczności i jakości obecnej diety.