Przyczyny problemów z biegunkami u 19-latka

Witam, mam 19lat. Często wystepują u mnie luźne stolce,szczególnie jak zjem coś tłustego,gdy mam biegunke pobolewa mnie nadbrzusze, czasem przy biegunce również pojawia się śluz. Bywały takie dni że miałem luźny stolec ale więcej niż 3 razy go nie oddałem. Jednak gdy już mnie zaboli brzuch to mam nie wiele czasu na dojście do toalety. Stolec nigdy nie był od krwi. Czynnie uprawiam sport. Nikt w rodzinie nie miał problemów z jelitami. Co może być przyczyną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.