Możliwość zajścia w ciążę na skutek gwałtu

Witam Piszę ponieważ nie wiem co mam robić. Zostałam zgwałcona 2 maja tego roku dopiero dziś zarzyłam tabletkę Ellaone ponieważ nie mogłam dojść po całym zdarzeniu zamkne 2 MAJA miałam 2 dzień okresu płodnego. był to 13 dzień po okresie i 17 dzień do następnej miesiączki. Mężczyzna który to zrobił zdołam zanurzyć tylko we mnie swoje palce i następnie wsadzić penisa w mój odbyt nie mam pewności czy była tam sperma. Czy w tym wypadku mogę być w ciąży kiedy powinnam się zgłosić do lekarza
Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie było kontaktu nasienia z drogami rodnymi to nie ma możliwości ciąży. Proponuję udać się do lekarza ginekologa w jak najszybszym czasie.