Rana po przecięciu się szlifierką

Kilku dniowa rana ręki - podczas cięcia szlifierką tarcza pękła - zdarłem naskórek koło kciuka od zewnętrznej strony, dość głęboko, długa na 4 cm, mało krwawiła ale pobolewała, ból wyczuwalny podczas ruszania nasila się a rana pulsuje jak rękę opuszczę nisko np. stojąc. Powinienem pójść do lekarza czy wystarczą środki przeciw zapalne?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać się do learza chirurga, po badaniu bedzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.